Jump to content

ගොනුව:Eduard Moskaliov 2018 (cropped).jpg

Page contents not supported in other languages.
විකිපීඩියා වෙතින්

මුල් ගොනුව (1,006 × 1,342 පික්සල, ගොනු විශාලත්වය: 239 කි.බ., MIME ශෛලිය: image/jpeg)

මෙම ගොනුව Wikimedia Commons වෙතින් වන අතර අනෙකුත් ව්‍යාපෘතීන් විසින්ද භාවිතා කල හැක. එහි ගොනු විස්තර පිටුව තුල අඩංගු විස්තර මෙහි පහත දැක්වෙයි.

සාරාංශය

විස්තරය

3 вересня, на базі Міжнародного центра миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось відкриття багатонаціонального українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident – 2018». У церемонії взяли участь особовий склад та командири контингентів всіх країн-учасниць навчання, співкерівники навчання від України – генерал-майор Едуард Москальов від Сполучених Штатів Америки – полковник Тім Клівленд, представники державних органів країн-співкерівників та учасників навчання. —Ці навчання є унікальною можливістю для всіх командирів перевірити боєздатність своїх підрозділів, відпрацювати тактику дій спільно на одній території, — сказав співкерівник навчань з американського боку полковник Тім Клівленд. Також він додав, що це дуже велика можливість для країн союзників та партнерів попрацювати з українською стороною, передавати досвід і вчитися самим. Цьогорічний «Репід Трайдент - 2018» є наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України (Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Управління Державної охорони) та військових підрозділів іноземних держав. У ньому беруть участь військові підрозділи 10 країн-членів НАТО та 4 країн – партнерів НАТО, всього – 14 країн, а саме – Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина. Також у цьогорічному «Репід Трайдент-2018» беруть участь військовослужбовці багатонаціональної Литовсько-Польсько-Української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького. До навчання залучено понад 350 одиниць техніки 2200 тис. військовослужбовців, які тренуються на Яворівському військовому полігоні. Навчання триватимуть 2 тижні (до 15 вересня включно) та складатимуться з двох фаз - командно-штабної та польової. За цей час українські військові та їх колеги з країн – партнерів відпрацюють низку завдань як бойового, так і логістичного та гуманітарного характеру.

Важливою особливістю навчання є те, що з українського боку переважну частину учасників складають військовослужбовці однієї із механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, які мають безпосередній і зовсім нещодавній  досвід бойових дій у найгарячіших місцях району проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. 

Проведення «Репід Трайдент – 2018» стане ще одним важливим кроком з посилення спроможності Збройних Сил України та інших військових формувань до вирішення завдань із захисту держави та збереження її територіальної цілісності. Цьому сприятиме подальше поглиблення тактичної та оперативно-тактичної сумісності української армії зі збройними силами країн-партнерів, що є необхідною передумовою ефективності спільних дій як у випадку відбиття збройної агресії, так і під час операцій миротворчого та стабілізаційного характеру в складі коаліційних сил. — США беруть участь у цих навчаннях через те, що ми підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України. Ми міцніші коли ми діємо разом – це істинна, як для військових так і всього громадянського суспільства , — зазначила Посол США в Україні Марі Йованович.

Об’єднаний прес-центр Rapid Trident – 2018
දිනය
මූලාශ්‍රය Багатонаціональне українсько-американське командно-штабного навчання «Rapid Trident – 2018»
කර්තෘ Ministry of Defense of Ukraine
අනෙකුත් අනුවාදයන්
image extraction process
This file has been extracted from another file
 : Багатонаціональне українсько-американське командно-штабного навчання «Rapid Trident – 2018» (43748316764).jpg
original file

බලපත්‍රීකරණය

w:en:Creative Commons
attribution share alike
මෙම ගොනුව නිර්මාණශීලී පොදුවූවන් Attribution-Share Alike 2.0 Generic බලපත්‍රය යටතේ අවසර ලබා ඇත.
ඔබ නිදහස්:
  • බෙදාහදා ගැනීමට – කාර්යය පිටපත් කිරීමට,බෙදා හැරීමට සහ සම්ප්‍රේෂණය කිරීමට
  • නැවත සංකලනය කිරීමට – කාර්යයට අනුවර්තනය වීමට
පහත කොන්දේසිවලට යටත්ව:
  • attribution – වරපත වෙත බැඳියක්ද සපයමින් ඔබ විසින් සුදුසු කර්තෘභාරය ප්‍රදානය කල යුතු අතර, කිසියම් වෙනස්වීම් සිදුකලේ නම් එයද සඳහන් කල යුතු වෙයි. ඕනෑම සුදුසු ආකාරයට මෙය ඔබ විසින් සිදුකල හැකි මුත්, වරපත්දායකයා විසින් ඔබ හෝ ඔබගේ භාවිතය හෝ පිටසන් කරන බවට ඇඟවෙන ලෙසින් එය සිදු නොකල යුතු වෙයි.
  • share alike – මෙම විෂය කාරණා භාවිතා කොට නැවත සංකලනය, ප්‍රතියෝජනය හෝ වැඩිදියුණුව කලේ නම්, ඉන්පසු ඔබගේ දායකත්වය ඔබ විසින් බෙදාහැරිය යුත්තේ මුල් වරපත හා සමාන ‌හෝ සංගතික හෝ වරපතක් භාවිතා කරමිනි.

Captions

මෙම ගොනුව නිරූපණය කරන්නෙඑ කුමක්දැයි තනි පේළියේ පැහැදිළි කිරීමක් එක් කරන්න.

Items portrayed in this file

depicts ඉංග්‍රීසි

some value

author name string ඉංග්‍රීසි: Ministry of Defense of Ukraine
URL ඉංග්‍රීසි: https://www.flickr.com/people/140624011@N02
Flickr user ID ඉංග්‍රීසි: 140624011@N02

copyright status ඉංග්‍රීසි

copyrighted ඉංග්‍රීසි

copyright license ඉංග්‍රීසි

source of file ඉංග්‍රීසි

file available on the internet ඉංග්‍රීසි

operator ඉංග්‍රීසි: Flickr

inception ඉංග්‍රීසි

3 සැප්තැම්බර් 2018

ගොනු ඉතිහාසය

එම අවස්ථාවෙහිදී ගොනුව පැවැති ආකාරය නැරඹීමට දිනය/වේලාව මත ක්ලික් කරන්න.

දිනය/වේලාවකුඩා-රූපයමානපරිශීලකපරිකථනය
වත්මන්22:57, 16 අගෝස්තු 2024 22:57, 16 අගෝස්තු 2024වන විට අනුවාදය සඳහා කුඩා-රූපය1,006 × 1,342 (239 කි.බ.)Malik Nursultan BFile:Багатонаціональне українсько-американське командно-штабного навчання «Rapid Trident – 2018» (43748316764).jpg cropped 66 % horizontally, 33 % vertically, 77 % areawise using CropTool with precise mode.

පහත දැක්වෙන පිටුව විසින් මෙම ගොනුව භාවිතා කෙරෙයි:

ගෝලීය ගොනු භාවිතය

පහත දැක්වෙන අනෙකුත් විකියන් මගින් මෙම ගොනුව භාවිතා කරයි:

පාරදත්ත

"https://si.wikipedia.org/wiki/ගොනුව:Eduard_Moskaliov_2018_(cropped).jpg" වෙතින් සම්ප්‍රවේශනය කෙරිණි